Продаж сітки Рабиця в Дніпрі, доставка по Україні.
У нас, Ви можете купити сітку Рабицю - великий вибір, ціни виробника
Замовити сітку рабицю в інтернет крамниці СеткаМаркет - тисни!
Відправляємо Новою Поштою!!!
СеткаМакрет, У нашому асортименті:
- Чарунки: 25х25, 35х35, 40х40, 50х50, 60х60, 65х65, 70х70 мм.
- Діаметри дроту: 1,2; 1,4; 1,6; 1,8; 2,0; 2,5; 2,8; 3,0; 4,0 мм.
- Дріт буває: чорний, оцинкований та оцинкований в полімерному покритті (ПВХ).
- Рабиця продається в компактних або об'ємних рулонах, з прямими або загнутими краями.
- Висота рулонів: 0.6, 1.0, 1.2, 1.5, 1.8, 2.0 метра
Сітка Рабиця - має широке застосування:
1. Для армування, під штукатурку, під облицювання.
2. Для клітин і вольєрів.
3. Для натяжних парканів.
4. Для виготовлення секцій огорожі, габіонів.
5. Для зміцнення гірських розробок і берегів водойм.
6. Для просіювання сипучих речовин (сито).
7. Для огородження риби у водоймах.
8. Для захисту дерев від зайців, в садівництві.
9.Для огородження спортивних майданчиків (полів, кортів).
10.Для огородження клумб і квітників.
Ціни на Рабицю: з усіх парканів та огорож це саме недороге і доступне. Найдешевша чорна дріт, потім йде оцинкована, далі чорна в полімері, та найдорожча оцинкована в полімерному покритті.
У ціни на Рабицю, простежується сезонність (пов'язана з попитом і ціною на дріт), з початком весни ціна зростає – до червня досягає свого максимуму, потім влітку стабілізується і до листопада тримається на рівні або поступово знижується, на грудень опускається до мінімуму, взимку «лежить», але з наближенням весни знову починає рости.
Тому вигідно купувати сітку Взимку!
Купити Сітку Рабицю, в асортименті від виробника, Ви можете в наших магазинах в Дніпрі, а також замовити доставку по Україні, через компанії або Нова Пошта.
Замовити сітку Рабицю через інтернет-крамницю, круглодобово!
Як размотувать Сітку Рабицю:
Чому сітка називається Рабица !?
Рабиця - для багатьох це сітка, якою огороджують ділянки, сади, дачі і городи. Але спочатку, цей вид сітки був придуманий, як армуючий матеріал для зміцнення штукатурки. Люди старшого покоління ще пам'ятають, що таке «дранка» - під штукатурку, для кращої її фіксації, використовували хрест на хрест набиті дерев'яні рейки. І ось, в році десь +1864 один, німецький штукатур-будівельник Карл Рабітц, ймовірно втомився від набивання цих рейок, придумав згинати дріт під однаковими кутами і вплітати ці спіралі по черзі одну за одною (до того ж дерево в Німеччині вже коштувало дорожче металу) . Рабітц поступово удосконалив виробництво сітки - він придумав спеціальний верстат для вкручування спіралей за допомогою механічної тяги. І в 1878 році запатентував свій винахід! Ось тому, сітка носить його ім'я і правильно писати з великої літери сітка Рабітца.
Наступним етапом у розвитку виробництва сітки, став перехід від механічної (ручний) тяги до електричної - це значно прискорило і полегшило процес, і в подальшому він практично вже вік не змінюється. Звичайно ж, вдосконалюються деталі і вузли і зараз існують верстати з повністю автоматизованої завивкою і обрізанням спіралей, а також загинанням країв і змотуванням сітки в рулони, в той же час є напівавтомати, які виробляють сітку Рабиця з прямими краями.
Телефонуйте, пишіть, приїжджайте!